NEWS |Poslat novinku|
-- Sobota, 7.4.07 --
--> Zdravím všechny zase jednou :).. Bohužel nemám moc času a utáhnout tři weby je i pro mě dost velká zátěž, proto se nezlobte, že aktualizuju už skoro jednou za měsíc ;)… Proto bych také ráda uvítala Vaší pomoc - zásadní novinky, co dávají v televizi, kde všude se píše o Elijahovi, ve kterém časopisu se dá objevit plakát apod. - o tom všem prosím pište a informujte, aby se o tom dozvěděli i ostatní :)…
K Elijahovi:
:: na (podle mě největším anglickém webu o ElWoodovi) elijah.netg.se se 1. dubna objevil článek z novin, kde se Elijah svěřuje, že už byl 2x ženatý (a velice krátce), přitom se zmiňuje o tom, že se oženil také během natáčení posledního filmu "Oxford Murders" a v názvu článku se píše, že se bude ženit 26. dubna při příležitosti premiéry jeho filmu "Day Zero" :).. popravdě mě tahle zpráva zprvu vyděsila a zmátla, ale poté, když jsem si uvědomila, že je to 100% aprílový žertík, jsem si řekla, jak je to geniální :) (děkuju Savik za info a samozřejmě za doporučení tohle sem dát)
:: zase jednou odkazuju na skvělou FantasyPlanet - je zde článek o návštěvě výstavy Pána Prstenů v Německu a další pokračování "Moje cesty s Frodem"
:: jo a mimochodem - všem návštěvníkům a přátelům přeji hezké Velikonoce, pohodu a klid ;)
(credits - elijah.netg.se; fantasyplanet.cz)

-- Čtvrtek, 15.3.07 --
--> Ahoj všem,
:: pamatujete si na minulé (předešlá aktualizace) a na reportáže (v angl.) z natáčení filmu The Oxford Murders? Tak na fantasyplanet je překlad :) (moc děkuju Saris ;))..
:: a také pozor všem (!!!) - na ČT 1 zítra (15.3.) vysílají Prach a popel (!!!), film, který moc často neuvidíte, takže ve 23:30 (je to sice pozdě, ale můžete třeba i nahrát) nezapomeňte zapnout vaše televizní přijímače a koukat :)
:: do galerie postupně přidám další fotky z natáčení The Oxford Murders a další pořízené před studiem Radio 1, fotky s Pam v autě po Shockwave's NME Awards a fotky z letiště ;)..
:: jinak nic nového, Elijah stále natáčí (zas a znovu zmiňovaný) snímek The Oxford Murders a připravuje se na biografický film o Iggym Popovi (snad je to ještě aktuální :)))
(credits - always.ejwsites.net; fantasyplanet.cz)

-- Pondělí, 26.2.07 --
--> Zdravím :).. Dnešní Oscarová noc mě nemohla šokovat více než tím, že Happy Feet (poznámka: Elijah namluvil tučňáka Mumblea) získal ocenění za nejlepší animovaný film (!!!) (myslela jsem, že vyhrají Auta :P).. No a k Elijahovi:
:: někdo má ale kliku a může se zúčastnit komparsu v zrovna natáčejícím se filmu The Oxford Murders - někdo o této zkušenosti napíše ( 1 / 2 / 3 / 4 ) a někdo si pořídí fotky Elijah ( 1 / 2 / 3 ) a ještě jednou i s fotkou :))..
:: a fotky Elijah s kapelou Gogol Bordello - 1 / 2 (koukněte se na popisku - Czech Republic(!!!!!!!) / 3 / 4.. na fotky z loňského turné TRANSCONTINENTAL HUSTLE 2006 se můžete kouknout na oficiálním webu kapely
:: fotky Elijah před studiem Radio 1 (USA) - vypadá na nich prostě úžasně :))
:: 22. února Elijah byl hostem na BBS 2 v Graham Norton Show - na záznam (ze tři části) se můžete kouknout na YouTube - 1 / 2 / 3 (všem doporučuji, je to vážně moc vtipné :)).. něco o Elijah a fotečku najdete na webu show ;)
(credits - GogolBordello; always.ejwsites.net; Graham Norton Show)

-- Středa, 7.2.07 --
--> Ano, je to tu!!! Aktualizace!!! Konečně!!!
:: tak za prvé - 28. ledna Elijah slavil už 26. narozeniny (!!!),se zpožděním mu přejeme všechno nejlepší :-* ..
:: za druhé - přidávám všechny affiliates jak do Topky, tak i do normálních ;))
:: zítra (8.2.) je česká premiéra filmu Atentát v Ambassadoru (angl. Bobby), kde si Elijah užijete jako jednu ze spousty postav, které se sešli v hotelu Ambasador v den atentátu na Roberta Kennedyho..
:: k dalšímu (zrovna se rodícímu) filmu The Oxford Murders se můžete kouknout na fotky zde a také v galerii, na režisérův blod se můžete podívat tady (jsou tam i nějaké fotky s Elijah ;)))
:: jinak, věděli jste, že Elijah vlastní nahrávací společnost? :) Já ne :) a proto je to pro mě dost velká novinka - Simian records na Myspace (!!!) Šup tam!
:: na FantasyPlanet je pokračování článku "Moje cesta s Frodem - 5. část" ;)..
(credits - fantasyplanet.cz; always.ejwsites.net)

-- Neděle, 21.1.07 --
--> Trocha musiky také jednou pro změnu - videoklip kapely The Cranberries k písni Ridiculous Thoughts (režisérský sestřih)… ENJOY IT!!!
:: na jiný sestřih videa se můžete podívat zde
:: a proč to video sem vůbec dávám? Protože v něm hraje Elijah :))
(credits - YouTube)

-- Pondělí, 15.1.07 --
--> Tak dnes něco, co bude víc zajímat "prstenofily", Elijah se tato informace týká jen okrajově, ale já se o tom nemůžu nezmínit…
:: možná jste už něco slyšeli o sporech kolem natáčení Hobita a názoru Petera Jacksona, že film natáčet nebude.. Mohli jste se o tom dočíst na Fantasy Planet, teď tam jsou 2 články - "Royd Tolkien přidává svůj názor k HOBITOVI!" a nově "Spory mezi New Line a PJ pokračují...", také na serveru Showbizz se objevil článek s názvem "Peter Jackson určitě nebude točit Hobita"… Dokonce i v lednové Premiere se o tom zmíňuje (mimochodem Elijah v tomto směru prohlásil: "Neumím si představit, že by se kdokoli z herců z Pána Prstenů se propůjčil projektu bez Petera. A co by to bylo za film, když mu bude chybět kontinuita s prstenovou trilogií") a také právě i tom, že naděje umírá jako poslední ("There is still hope") - Saul Zaentz, majitel autorských práv k Hobitovi říká: "Vím, co se stane. New Line nic nenatočí, filmová práva se za dva roky vrátí ke mně a Peter za pár let udělá Hobita bez účasti studií."
:: názor si na tuto věc můžete utvořit vlastní, já osobně doufám a pevně věřím, že Hobita nakonec natočí P. Jackson, možná sice za dlouhou dobu, ale jednou že se dočkáme :)… (a že v něm třeba uvidíme i Elijah)
(credits - Fantasy Planet; Showbizz; Premiere)

-- Úterý, 2.1.07 --
--> Takže dnes je 2. ledna roku 2007 a i já všem přeji všechno nejlepší do nového roku!!!
:: několik zásadních změn na webů - přidávám Quicklinks a tzv. "Elijah Wood Diary" - jde o to, že bych chtěla vytvořit "deník", kam se budou zapisovat události, ke kterým v Elijahovi životě zrovna došlo (např. že tehdy a tehdy byl tam a tam, zúčastnil se toho a toho večírku, či byl na nějaké premiéře apod.).. Také bych byla moc ráda, kdybyste se i vy do toho zapojili a to tím, že kdybyste náhodou na něco narazili a v "diáři" by tato informace nebyla, pošlete mi krátký vzkaz díky jednoduchému formuláři "poslat novinku", byla bych vám za to velmi vděčná ;))...
:: jestli navštěvujete server csfd.cz, tak jste se i tam mohli něco o Elijahovi dočíst. Píší tam toto: "... Jeho další film s názvem OXFORD MURDERS bude podle všeho patřit do té první kategorie a španělský režisér Álex de la Iglesia nás v něm seznámí s osudy mladého studenta (Wood) právě nastupujícího na tuto světoznámou univerzitu, mimochodem, almu mater J. R. R. Tolkiena, autora výše spomínané fantasy trilogie. Co ale čert nechtěl, namísto připravování se na zkoušky, navštěvování veslařského klubu a debat při popoledním šálku čaje bude muset obhájit svou nevinu - na Oxfordu někdo vraždí a on je jeden z podezřelých! Mezi herci sa dále objeví veterán John Hurt jako rozvážny mentor používajíc svůj um a logické uvažování a snažící se očistit pověst svého svěřence. Samotné natáčení pod hlavičkou studia Tornasol Films začne 22. ledna příštího roku v Londýně a samozřejmě i Oxfordu."

-- Čtvrtek, 28.12.06 --
--> Objevila jsem doplňující info k filmu Bobby (Atentát v Ambassadoru):
:: anotace snímku na serveru Kfilmu.net: "4. června 1968. Senátor Robert F. Kennedy přijíždí do hotelu Ambassador v Los Angeles přednést projev v rámci své kandidatury na prezidenta Spojených států. Ve všech lidech vzbuzuje naději, vzrušení a dojem, že jeho zvolení bude příčinou velkých změn. V následujících dvou dnech však celý svět bude svědkem události, která změní historii a životy mnoha lidí. Atentát v Ambassadoru není politický film. Není to ani příběh Roberta Kennedyho (ve filmu ho vidíme výhradně ze skutečných archivních záběru). Je to pohled do životů několika lidí, jejichž cesty se na pár hodin protly. Příběh lidí, kteří byli v bezprostřední blízkosti jednoho z největších incidentů 20. století."

-- Pondělí, 25.12.06 --
--> Přidávám pár nových avatarů ;).. Jinak, užívejte si svátky :)..


-- Neděle, 24.12.06 --
--> Krásné a veselé Vánoce Vám přeji ;))... Je tu i nový layout (myslím, že se mi dost povedl) a v brzké době web dospěje ještě dalších změn :)..

-- Neděle, 17.12.06 --
--> Mini aktualizace:
:: na serveru Showbizz jsem objevila recenzi na Happy Feet a ještě jeden zajímavý článek s názvem "Falešně zpívající Frodo pokořil Bonda" (název mluví sám za sebe ;))...
(credits - Showbizz.centrum.cz)

-- Pátek, 15.12.06 --
--> Zdravím, konečně a snad už nadlouho jsou moje problémy s PC vyřešeny ;))… Jinak, novinek je dost, jdeme na to:
:: už jste určitě postřehli, že v ČR minulý čtvrtek proběhla premiéra Happy Feet, ve kterém Elijah namluvil hlavní postavičku - tučňáka Mumbla (Brumlu).. Jenže v českých kinech běží dabovaná verze (možná tak jedině v Palace Cinemas ve Slovanském domě v Praze by mohla být titulkovaná) a tam Brumlovi propůjčil hlas Vojta Kotek, takže Elijah neuslyšíte :(..
:: tady jsou fotky z premiéry Happy Feet v Londýně :))
:: ještě jednou k Happy Feet - Elijah navštívil dětský pořád Blue Peter na stanici BBC - a na YouTube hned poté se objevilo krátké video :)
:: a ještě jednou k YouTube - objevila jsem tam trailer k filmu Paris, je t'aime (!!!)
:: na FantasyPlanet je další pokračování článku "Moje cesta s Frodem", tentokrát už po 4. :)
:: jinak, další věc - další film, který se blíží do českých kin a kde si Elijah užijete, bude "Atentát v Ambassadoru" (anglicky Bobby).. Světovou premiéru už odbyl, česká ho čeká 8. února 2007 a podle hodnocení zřejmě jde o nadprůměrný snímek (mimochodem se spoustou známých tváří) :)..
(credits - fantasyplanet.cz; YouTube.com; always.ejwsites.net)

-- Úterý, 21.11.06 --
--> Ahojik, koukám, že aktualizuji po pěkně dlouhé době ;)… samozřejmě, všem se omlouvám, ale jinak to nešlo…
: :: chci upozornit na server YouTube.com, kde najdete opravdu obrovské množství videí s Elijah (!!!)… Třeba taková "psí fantazie" z Everything is Illuminated stojí vážně za shlédnutí :)...
:: spousta fotek z premiéry filmu Bobby a také krátké video (zas na YouTube) s Elijah a Lindsay Lohan ;)...
:: kdo se těší na kreslenou taškařici Happy Feet, může přečíst jedno z mnohá interview s Elem (ale pozor na spoilery!!!), kouknout se na fotky z tiskovky k tomuto animáku a spoustu fotek z premiéry - tady, tady, tady a tady
:: a Elijah byl zas na TRL na MTV (spolu s Robinem Williamsem) a zase jsem to prošvihla :// (také že se skoro nekoukám na telku)…
:: no a na FantasyPlanet vyšlo pokračování článku "Moje cesta s Frodem - 3" :).. ENJOY
(credits - fantasyplanet.cz; YouTube.com; always.ejwsites.net)

-- Sobota, 14.10.06 --
--> Zdravím,
:: nezapomeňte zítra na PRIMA - 19:55 - PÁN PRSTENŮ: NÁVRAT KRÁLE (!!!) a pěknou zábavu :)

-- Pátek, 06.10.06 --
--> Ahoj všem,
:: nejdřív upřesnění - Návrat Krále budou vysílat 15. října v 19:55 na Primě!!!
:: trailer k filmu Bobby si buď můžete stáhnout zde (něco přes 19 Mb, Quick Time) nebo se na něj podívat zde, dál je tady oficiální web...
:: jinak, mohlo by se zdát, že film Bobby je o atentátu na amerického senátora Roberta F. Kennedyho, který se odehrál 6. června 1968, snímek se však točí kolem 22 osob v hotelu Ambassador, někdo tam pracuje, někdo je hostem apod., až se podíváte na trailer, pochopíte ;)... Elijah hraje postavu Williama (myslím, že bývalého vojáka či co) a jeho choťi je Lindsay Lohan, mimo jiné ve filmu uvidíte také spoooustu známých tváří :)...
(credits - always.ejwsites.net, IMDB, csfd)

-- Neděle, 01.10.06 --
--> Zdravím,
:: chcete vědět, co Elijah dělal přes léto - přečtěte si článek, který přeložila a poslala Lenushka (díky ;))...
:: také mi poslala odkaz na článek z fantasyplanet, ve kterém Elijah komentuje své filmové role :)...
:: perlička na konec - v kalendáři si tlustým fixem zakroužkujte datum 15. ŘÍJNA - protože na Primě budou vysílat Pána Prstenů: Návrat Krále!!!

-- Čtvrtek, 28.09.06 --
--> Čauky,
:: další bezva věc mi poslala Lenushka - na svůj blog umístila písničku Half-Fling, kterou zpívají Elijah spolu s Dominicem Monaghanem (jde o píseň Froda a Smíška - z alba Vigga Mortensena) - přímý odkaz na song je zde, děkuji Lenushce ;)...
:: na fantasyplanet najdete úžasný (jak jinak) článek "Moje cesta s Frodem, část 1.", kde si můžete přečíst o Elijahově životě a kariéře ;)...
:: btw. možná jste se už všimli upoutávek na Primě, že tento podzim budou dávat premiéru Návrata Krále ;)... Takže se máme na co těšit...
(credits - lenca.mala.sblog.cz, fantasyplanet)

-- Úterý, 19.09.06 --
--> Ahoj,
:: pro ty, komu angličtina dělá problémy a chtěli byste se kouknout na včera uvedené video - Lenushka poslala překlad rozhovoru :))

-- Pondělí, 18.09.06 --
--> Zdravím, konečně jsem tu zas :))...
:: Lenushka poslala odkaz na super video z Youtube, které opravdu stojí za shlédnutí - jak Dominic Monaghan dělá interview s Elijah - je to moooc vtipné, moooc doporučuju :))...


-- Neděle, 20.08.06 --
--> Ahojda,
:: nová krásná fotka z filmu Bobby, ještě jedna (najdete Elijah? :)) a tuto už snad znáte ;)
(zdroj - imdb.com)

-- Neděle, 06.08.06 --
--> Ahoj všichni, takže je tu zas nový lay a to k oslavě 30 000 návštěvníků (!!!), VŠEM MOC DĚKUJU :))
:: novinkou je C-Box ve sloupku zleva - pište :))
:: spousta nových fotek v galerii
:: oficiální trailer animáku Happy Feet
(zdroj - always.ejwsites.net)

-- Pondělí, 24.07.06 --
--> Zdravím, určitě znáte tuto fotku, ale asi nevíte, odkud je, film s českým překladem "Střípky vzpomínek" vám asi také nic moc neříká… Pro mě snímek "The Bumlebee Flies Anyway" byl největší hádankou (co se Elijah týká), která je už úspěšně vyřešená… Jak? Před časem jsem mezi časopisy v jistém obchodě zahledla výše uvedenou fotku na obálce série DVD pro každého, které vydává MIDO film Brno… Popravdě jsem tomu nechtěla věřit - nezávislý film, o kterém jsem nevěděla absolutně nic (v ČR do kin nešel ani na DVD) a teď najednou vidím DVD v prodeji… Na nic jsem nečekala ani se nezamýšlela a 150 Kč v žádném případě nelituji, protože tento film stojí na zhlédnutí už jen aspoň kvůli Elijahovi ;)…
:: takže kdybyste film také chtěli pořídit - hledejte zmíněnou sérii, ptejte se ve větších trafikách, knihkupectvích apod. - cena 150 Kč / 189 Sk - české titulky i dabing :)
:: Gusta poslal další wall ;)

-- Středa, 19.07.2006 --
--> Dneska slavnostně zahajuji provoz Elijah Wood Gallery, za vytvoření a design které bych chtěla ohromně poděkovat Anat :D… Galerie se bude postupně zaplňovat obrázky a fotkami a doufám, že si ji užijete :)

:: Gusta mi poslal/a ;) pěkný wallpaper - koukněte zde

-- Sobota, 15.07.2006 --
--> Ahoj, ahoj, ahoj, tak konečně jsem tu i novým layoutem :)… snad se vám líbí, je sice hodně jednoduchý, ale tak šílené fotky s Elijah jsem prostě nemohla nechat ujít :))… všechno ještě sice nefunguje jak má, něco ještě musím překódovat a tak, ale zato jsem se posunula ve znalostech CSS a nový lay bude častější záležitost :))… a k novinkám:
:: na fantasyplanet doporučuju VŠEM přečíst Sašin krásný zážitek z LFCC (ComicCon) v Londýně z 1.7.06, kterého se účastnil i Elijah (!!!) + pár fotek
:: na další fotky od fanoušků se koukněte na always.ejwsites (je jich tam spousta, proklikejte se :))
:: video z Cannes
:: tak prozatím vše a příště víc, užívejte si prázdniny :)
(zdroj informací - fantasyplanet.cz/lotr, always.ejwsites.net)

-- Sobota, 24.06.2006 --
--> Ahojky, po krátké odmlce jsem tu zas ;)...
:: pro všechny fandy, fanoušky a fanynky LOTRa (a nejen pro ně) je tu skvělá novinka - totiž že se chystá nové DVD vydání LOTR trilogie (!!!), kde se možná i mimo jiné mezi bonusy objeví i slavné video Elijah, které pro získání role Froda natočil (doufám, že si pamatujete, o co se jedná ;)) - přečtěte si kraťoulinký článeček
:: jen tak pro zajímavost - v knize "Ozzy a Sharon - Obyčejní lidé" jsem objevila fotku Elijah a Kelly Osbourne z roku 2001 (pro nezasvěcené - nic si pod tím nemyslete - jsou jen přátelé :D)
(zdroj informací - fantasyplanet.cz/lotr)

-- Neděle, 18.06.2006 --
--> Zdravím ;)...
:: konečně jsem dala dohromady ikonky pro adopci (sekce site), takže všichni, kdo máte Elijah rádi a chcete ho podpořit, umístěte jednu z nich na svůj web ;))...
:: jinak, také Elijah může prohlásit "I have been PUNK'D" :))... ano, ano, Ashton Kutcher si střílel i z něho a docela krutě - na klip se můžete podívat tady (mně to ale nějak nefungovalo a musela jsem to stáhnout, zájemcům řeknu kde ;))...
:: tak se mějte fajn a příště.....


-- Úterý, 13.06.2006 --
--> Konečně mám prázdniny a můžu se věnovat něčemu, co mě baví ;)… Takže co nového?
:: pro mě největším šokem bylo, že se Elijah ostříhal (!!!) nebo si spíš oholil hlavu (!!!) a snad je to jen kvůli už dotočenému filmu Day Zero z prostředí vojenské základny (viz fotky - 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 /) - vlasy mu samozřejmě dorostou, ale i tak nevypadá nejhůř (i když, přiznám se, podle mě mu vlasy sluší víc než holá lebka ;)))
:: dalsí fotka - scan z People
:: super video s názvem Big Hollywood countdown v krátkosti vypráví o jeho kariéře (doporučuju se kouknout, trvá jen 1:44 min.)... mimochodem, na youtube.com je spousta videí, stačí do search zadat Elijah Wood a můžete u počítače strávit dlooouhou dobu :))
:: fotky Elijah a Pam z Cannes 2006, kde se mimo jiné uváděla premiéra povídkového snímku Paris, je t'aime!
:: staré fotky z photoshootu - 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / a jěště další - 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 /
:: další fotky z Cannes 2006 a ještě jednou :))
:: dvě úžasná videa...
:: a naposledy - nádherné černobilé fotky - 1 / 2 / 3 /
:: zajímavostí z fantasyplanet.cz - "Opustil již Cannes, aby si užil trochu volna po vysilujícím natáčení filmu s protiválečným podtextem „Day Zero“, připravuje se stále na natáčení životopisného snímku o mládí Igyho Popa (natáčení by mělo začít na sklonku roku 2006), tj. denně má hodiny hry na kytaru, a bicí a také tvrdě pracuje na své fyzičce, což je na něm už docela i vidět. Kromě toho jej čeká setkání s fandy na ComicConu (Londýn přelom června a července) a ELFconu v New Yorku koncem července. Andera Seidel, kostýmní návrhářka mající v hollywoodské produkci na starosti sehnat například i ty nejstylovější trička, kalhoty a vůbec oblečení pro civilní dobové filmy, se v Supercore svěřila s úsměvným zážitkem ze své praxe. Pracovala i na filmu Bobby, odehrávající se v 60. letech a objednala si obchodníka půjčujícího dobové oblečení, aby jí přinesl svoje nejlepší kousky z garderoby-4 trička na nichž byly nápisy jako ´Bilbo´s pub´ a ´Tolkien lives´a ´Frodo for president´. Andrea, která trička sháněla pro herce Elijaha Wooda a byla vázána mlčením pro jaký film a jakého herce oblečení je, se musela pousmát a všechny trička odmítnout. Nakonec však musela naprosto nechápajícímu obchodníkovi svoje odmítnutí smysluplně vysvětlit. :o)"
:: pro LOTR fanoušky (a nejenom pro ně ;)) - vyšla nová hra Bitva o Středozem II a kniha Tam a zase zpátky, kterou napsal Sean Astin za pomoci spisovatele Joe Laydena :))
(zdroj informací - always.ejwsites.net, fantasyplanet.cz/lotr, časopis Premier)


-- Pondělí, 29.05.2006 --
--> Ahoj, chtěla bych poděkovat Vám všem, kteří jste hlasovali pro tento web na orlando.britishstar.org a web zvítězil v SOTM za květen 2006!!! Děkuji všem, moc si toho vážím a také děkuji Anat za tuto krásnou cenu :))...

... a novinky příště, tak za týden ;)...


-- Sobota, 29.04.2006 --
--> Takže ahoj, zase jsem tu s další várkou novinek, omlouvám se za takovou odmlku, mám toho momentálně moc a nestíhám jedno skloubit dohromady s jiným ;))…
:: pro začátek - úžasná novinka - EVERYTHING IS ILLUMINATED vychází na DVD a VHS!!!!!!!! (konečně) a český název filmu zni - Naprosto osvětleno (trochu hrbolaté, ale budiž)
:: zde se dozvíte, že Elijah dělá reklamu pro Intel, doprovodné foto, video a scan z francouzského PREMIERE
:: dalších pár fotek ze Skandinávie :) - / 1 / 2 / 3 /
:: článek o připravovaném filmu Bobby - The Weinstein Co. Picks Up Bobby, foto
:: zážitek od fanynky z Austinu + fotky ;)... a ještě nějaké fotky z Austinu (byl na koncertě Gogol Bordello) - / 1 / 2 / 3 / 4 / (všimnete si cigarety za uchem :D)
:: fotky Elijah a Pam ze San Diega - / 1 / 2 / 3 / 4 / ... btw. víte, že Gogol Bordello budou vystupovat na Colours of Ostrava 2006, který se koná 20.-23.7.06 v Ostravě? Já bych se tam moc ráda podívala, nevím, jak budu moct, každopádně kdybyste festival někdo náhodou navštívil, tak pište, pište, pište!!!
:: nový web (že jsem ho dřív nezaznamenala) věnovaný Elijahovi - zde
:: 2 fota z Paris je t'aime - 5. a 8. :))
:: a pozor - Elijah právě teď v New Yorku natáčí nový snímek Day Zero, o kterém ještě určitě uslyšíte :)


-- Čtvrtek, 16.03.2006 --
--> Zdravím, tak jsem se konečně odhodlala k vytvoření několika avatarů (snad se budou líbit) a taky brzy přidám i nějaké Adopted (což vidím všude možně :))…
:: jinak, jestli jste ještě nepostřehli, tak v sobotu na Nově dávají Společenstvo Prstenu (jsem si myslela, že budou v trilogii pokračovat, ale nestane se :(, aspoň prozatím)...
:: hezký víkend ;)...


-- Neděle, 12.03.2006 --
--> Ahoj všem, konečně jsem tu zas, moc se omlouvám, že jsem dlouho neaktualizovala (absolutní nedostatek času)… a jdeme na to, je toho hodně:
:: určitě jsem se už zmiňovala o události ledna - ORC (The One Ring Convention) - články - Elijah a Sean - ORC 2006 - 1. část, 2. část, 3. část; spousta fotek - zde, zde a pro fandy LOTRa zde ještě další hromada fotek s Billym Boydem, Mirandou Otto a vůbec se můžete podívat jaká atmosféra tam vládla…
:: a TOHLE prostě musíte vidět!!! (extra scény z EII)
:: a tak nějak Elijah vypadal, kdybyste ho potkali někde v únoru ;))…
:: nějaké články (angl.) - / 1 / 2 / 3 /
:: a hromada fotek z Mardi Gras Parade 2006
:: fotky ze Švedska ze Scandinavian convention - tady, tady a tady a ještě jednou a naposledy; video (na té stránce též najdete i spoustu jiných videí s Elijah :P)
:: zde je úžasná fotka z Paris je t'aime (cyklus 10 krátkých povídek tykajících se Paříže - tak jsem to aspoň pochopila ;))
(zdroj informací - always.ejwsites.net, fantasyplanet.cz/lotr)


-- Pondělí, 30.01.2006 --
--> Ahojky, takže Elijah už je velký kluk - je mu 25! :D…
:: film Hooligans běží v kinech, doufám, že na to zajdete a pak napišete do GB jaké to bylo a hlasujte v anketě, díky :)…
:: na fantasyplanet.cz/lotr se zase píše o Elijahovi - pěkně dlouhý článek "Sedm hříchů Elijaha Wooda" a "Elijah a Sean - ORC 2006 - 1. část" (sledujte fantasyplanet, určitě se tam objeví pokračování ;)), pod každým článkem je pár fotek… ORC = The One Ring Celebration
:: také na fotky z ORC se můžete podívat zde
:: podpořte Elijah hlasováním pro film Hooligans v The Golden Groundhog Awards (zatím vede :))…
:: další článek Iggy Hobit (angl.), kde Elijah mluví o filmu Iggy Pop a ještě jeden (angl.)
:: zatím žádné fotky zde na webu, musím to všechno konečně dát dohromady, ale až za týden…
(zdroj informací - always.ejwsites.net, fantasyplanet.cz/lotr)